Sinir Hücremiz Ol!

Sitemizin kalkınması için küçük de olsa bir destek sağlayan takipçimize sinir hücresi diyoruz. İnsan davranışlarının temeli sinir hücelerine dayanır ve dolayısıyla nöronlar önemli bir yapıdır, siz de bir kahve ücretiyle içeriklerimize destek olarak bizim nöronumuz olun.

Psikolojiden Oku 29 Mayıs 2017’de açılan ve psikoloji öğrencileri tarafından yönetilen genç bir platformdur.

Psikolojiden Oku bir psikoloji öğrencisi tarafından kurulmuştur. Daha sonra ekip başvuruları açılarak Psikolojiden Oku’ya birçok kişi katılmıştır. Ekip olarak zamanlarımızdan ekstra vakit ayırarak içerik girmeye çalışıyoruz. Daha kaliteli bir hizmet vermemiz için bize destek olabilirsiniz. Bu proje çoğunlukla öğrenciler tarafından yönetilmektedir. Hem site hem de ekibin ihtiyacı ve projenin sürdürülebilirliği için siz de çorbada tuzunuzu bulundurabilirsiniz.

Neden Destek Olmalıyım?

Projemizin giderlerini karşılamak için şuan kullandığımız Google Adsense reklamları yetersiz kalmaktadır. Projenin kalkınması ve psikoloji alanında sizlere daha kaliteli içerik sunmamız için destek olabilirsiniz. Bu sayfayı okuyorsanız muhtemelen Psikolojiden Oku’nun sizle bir etkileşimi olmuştur. Bir içeriği hazırlamak, sunmak gerçekten çok emek isteyen bir durumdur. Psikolojiden Oku’nun geleceğine desteklerinizle yön verebilir ve daha çok emek verip daha çok içerik hazırlamamızı sağlayabilirsiniz.

Patreon Nedir ve Patreon Üzerinden Nasıl Destek Olacağım?

Patreon kısaca içerik üreten kişilerin takipçilerinden maddi destek alabileceği bir platformdur. Yani içerik üreten kişilerin patronu, onun takipçileri olmuş oluyor. Yabancı bir kuruluş olduğu için dolar olarak destek olabiliyorsunuz. Şuan bir sinir hücresi olarak bir dolar destekte bulunabilirsiniz. Şimdi size adım adım Psikolojiden Oku’ya nasıl destek olabileceğinizi anlatacağız:

1- Bu linkten kayıt olunuz: https://www.patreon.com/signup?ru=%2F

2- Hesabınıza giriş yapınız: https://www.patreon.com/login?ru=%2F (Giriş yapılı haldeyse bu adımı geçebilirsiniz.)

3- Psikolojiden Oku’nun sayfasına gidiniz: https://www.patreon.com/psikolojidenoku

4- BECOME A PATRON” Tuşuna basınız.

5- Bir Sinir Hücresi’ni “SELECT” tuşu ile seçiniz. Ardından çıkan sayfada kredi kart numarası, son kullanım tarihi, cvv(arkadaki son 3 numara) ve posta kodu girip “PAY WİTH CARD” tuşuna basabilirsiniz.

İşlem tamamdır. Artık Psikolojiden Oku’nun bir sinir hücresisiniz. Her ay yapacağınız 1 dolar destek az olarak gözükse de birçok sinir hücresinin bir araya gelmesiyle size daha iyi hizmet vermemizi sağlayacaktır.

Yaptığınız destek gönüllülük esasına dayanmaktadır. Dilediğiniz zaman sinir hücremiz olmaktan çıkabilirsiniz 🙂 Teşekkür ederiz.

İletişim

Çekinmeyip sorabilirsiniz: Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.