Mutlu Eden 5 Nostaljik Şarkı

Şarkıları seçerken nelere dikkat ettim?

Dinlerken hoş zaman geçireceğiniz, sıkıntılarınızdan arındıran ve problemlerinize farklı açıdan baktıracak şarkılardır. Konu görselini kum saati olarak seçtim çünkü zaman akmakta ve zamanı geri alamamaktayız. Nostalji dediğimizde de zaman kavramı gözden kaçmaz.

Zamanlarınızı olumlu, olumsuz her yönüyle dolu geçirmeniz dileğiyle. Seçtiğim nostaljik ve güzel şarkılarla sizi başbaşa bırakıyorum, iyi dinlemeler.

 

1- Hayat Bayram Olsa – Senay

“Şu dünyadaki en mutlu kişi mutluluk verendir.” Sözleriyle bizlere umut, sevgi aşılayan hoş bir nostaljik şarkı

 

2- Sev Kardeşim – Şenay

Kavgayı bırakalım, birbirimizi sevelim; duygularımız, amaçlarımız, kalplerimiz bir olsun.

3- Bu Ne Dünya Kardeşim – Yeliz

“Sev çünkü sevmek en kolay.” Sevginizi göstermekten çekinmeyin çünkü insanlar sevgiye ihtiyaç duyar. Sağlıklı olmak ve sağlıklı kılmak için sevin.

4- Boşver Arkadaş – İlhan İrem

“Bütün kalbin sevinçle neşeyle dolsun.” İçinize dolup taşan neşeyi çevrenize yayın çünkü onların da ihtiyacı var ve yayılsın neşeniz, büyüsün sevinciniz.

 

5- Boşvermişim Dünyaya – Ajda Pekkan

“Temmuz Ağustos Eylül her mevsimde durma gül.” Gülmek bedavadır ve dilediğiniz zaman yani herhangi bir bedel ödemeden gülüp eğlenebilirsiniz ya da çevrenizdeki insanlara gülümseyebilirsiniz. Bu sayede çevrenizdeki insanları ve kendinizi mutlu etmiş olursunuz.

 

Ahmet Kılgi

İstanbul Kültür Üniversitesinde Psikoloji lisans öğrencisidir. Psikolojiden Oku'da araştırmalar, incelemeler ve denemeleri bulunmaktadır. Psikoloji alanında okumalar yapmakta ve bilgilerini bu platform üzerinden aktararak faydalı içerikler sunmayı amaçlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Sigmund Freud
Sigmund Freud (1856-1939)

Biyografisi İnsan kişiliğinin anlaşılmasına tümüyle yeni bir yaklaşım getiren Avusturaylı nörolog ve psikanalizin kurucusu olan Freud, şüphesiz ki 20. yüzyılda

Kapat